Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co.,Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: BOSSBON, EAGLES, MFAP, AUTOLINE, SURECOAT, MAXDURE
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 9000000-12000000
Rok założenia: 1996
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co., Ltd. ma siedzibę w Shishan Industrial Zone, Guangming New Zone, Shenzhen City, Guangdong Province of China, na powierzchni ponad 30 000 metrów kwadratowych.Jesteśmy bardzo doświadczeni w dziedzinie farb z ponad 20-letnią historią.Wprowadziliśmy wiele zaawansowanych urządzeń do produkcji farb, sprzętu testującego, aby produkować różnorodne farby o wysokiej i stabilnej jakości, takie jak farba do naprawy samochodów, farba przemysłowa, farba do billboardów, farba do metalu, farba do mebli, farba UV, plastik farba i tak dalej.Zdaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001.Nasz dział badawczo-rozwojowy, zatrudniający ponad 20 profesjonalnych pracowników technicznych, inżynierów chemików, prowadzi ścisłą kontrolę od badania surowców po gwarancję jakości w procesach produkcyjnych, a także angażujemy się w rozwój nowych produktów i zapewnianie klientom najbardziej profesjonalnej obsługi.Doskonała jakość i profesjonalna obsługa sprawiają, że jesteśmy wieloletnim dostawcą farb dla Foxconn Group, Huawei Company, Sony i kilku dużych międzynarodowych firm.

Nasi klienci i dostawcy są integralną częścią naszego sukcesu. W ponad 20-letniej historii rozwinęliśmy się z pojedynczej fabryki farb, aby stać się dostawcą dla motoryzacyjnego rynku części zamiennych.Jesteśmy nie tylko dostawcą lakieru samochodowego, ale także wszelkiego rodzaju dostawców produktów do pielęgnacji samochodów o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, takich jak masa ścierna, podkład, taśma maskująca, podkładka wełniana, pistolet natryskowy, maszyna do polerowania, szpachelka, filtr, sitko , papier samoprzylepny itp. Wszystkie te towary możemy łączyć i dostarczać do klientów.Jesteśmy Twoim profesjonalnym dostawcą samochodowych produktów na rynek wtórny!

 

Chiny Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co.,Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co.,Ltd. profil firmy 1Chiny Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co.,Ltd. profil firmy 2Chiny Shenzhen Bangrong Automotive Supplies Co.,Ltd. profil firmy 3

 

 

Historia

1996, założenie fabryki.
2013, założenie firmy handlowej w Hongkongu i rozpoczęcie eksportu.
2014, Dodanie dwóch linii produkcyjnych ze względu na rozszerzenie rynków.
2015, wchodząc na rynek Azji Południowej, nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 5 milionów dolarów.
2016, lakier samochodowy był sprzedawany na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów są wysoce zalecane przez naszych globalnych klientów.
2017, przeniesiony do nowego biurowca ze względu na rozbudowę skali.
2018, rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.
2019, stabilny i płynny rozwój.
2020, ponownie powiększając nasz zespół sprzedaży na potrzeby rozwoju naszej firmy.
W 2021 r. Utworzono oddział firmy Shenzhen Bangrong Automotive Products Co., Ltd. Foshan.

Usługa

1. Dostarczone usługi OEM. Możemy zaprojektować i wykonać dla klientów dla ich własnych marek.

2. Szybka dostawa.Jesteśmy w stanie zakończyć produkcję i dostarczyć / wysłać towar w ciągu 7 do 10 dni od potwierdzenia zamówienia.

3. Będziemy produkować produkty zgodnie z życzeniem klienta, jakością i specjalnymi wymaganiami.

4. Dostarczamy upominki reklamowe dla klientów.Jeśli klienci mają własną markę, prezenty promocyjne będą miały własną markę i projekt.

5. Udzielimy pełnego wsparcia klientom.

Nasz zespół

KIEROWNIK GENERALNY: 1 OSOBA

DZIAŁ PRODUKCJI: 38 OSÓB

DZIAŁ HANDLOWY: 20 OSÓB

DZIAŁ QC: 10 OSÓB

DZIAŁ R&D: 8 OSÓB

DZIAŁ LOGISTYKI (MAGAZYN): 15 OSÓB

DZIAŁ ZARZĄDZAJĄCY: 8 OSÓB

FAQs

1, czy jesteś fabryką lub firmą handlową?

Odp.: Jesteśmy profesjonalną fabryką farb z ponad 20-letnią historią.Zajmujemy się głównie produkcją lakieru samochodowego, a także lakieru przemysłowego, lakieru do drewna, lakieru do tworzyw sztucznych itp. Oprócz lakieru dostarczamy również akcesoria do pielęgnacji samochodu, takie jak podkład, pasta ścierna, pistolet natryskowy, pady polerskie, pady wełniane. , papier ścierny, taśma maskująca, filtr, sitko, szpachelka itp.

2, jaki jest twój system malowania samochodu?

Odp .: Produkujemy akrylową farbę do renowacji samochodów, system o średniej zawartości części stałych (MS) i wysokiej zawartości części stałych (HS).

3, jaki jest zakres Twoich produktów?

Odp.: Samochód, ciężarówka, metalowe produkty powierzchniowe, poręcz, billboard itp.

4, Czy Twoja firma może dostarczyć próbki do przetestowania?Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Odp.: Możemy dostarczyć próbki za darmo.Minimalna wielkość zamówienia to 100 kartonów.

5, Czy Twoja firma zapewnia obsługę posprzedażną.

Odp.: Tak, jeśli pojawi się taka prośba, nasi inżynierowie mogą odwiedzić klientów i zapewnić profesjonalne rozwiązanie.

6, Jeśli przybędę do Chin, jak mogę znaleźć twoją fabrykę i odwiedzić?

Odp.: Serdecznie witamy w naszej fabryce i firmie.Nasz kierowca może pojechać na lotnisko lub w wyznaczone miejsce, aby odebrać Cię do naszej fabryki.